ANA SAYFA HAKKIMIZDA+ EĞİTİM+ DANIŞMANLIK+ BLOG İLETİŞİM ENGLISH
2022 Eğitim Kataloğu
Kurumsal Dünyada Yükselmek - PROJERA

KURUMSAL DÜNYADA YÜKSELMEK

Kurumsal Organizasyonun Dinamikleri İçinde Kendimizle Yüzleşmek Ve Yükselişe Giden İlk Adımı Atmak

Eğitim Şekli: Online
Süre: 3 saat
Zaman: 10:00 - 13:00

Kurumsal Dünyada Yükselmek - PROJERA

Eğitim Hakkında

Bu eğitim görev yaptığınız şirketlerde birlikte çalıştığınız liderlerin sizin gerçek performansınızı göremediğinde şirketinizde yükselme gösterebilmek için neler yapmanız gerektiğine ışık tutacaktır.

Birçok insan kendisine verilen görev ile gerçekteki potansiyeli arasındaki farkı gayet net görür; ancak bunun diğerleri tarafından bir türlü neden görülmediğini anlayamaz. Hadi potansiyeli geçelim, mevcut performansının gayet iyi olmasına karşın, görev yaptığı şirketin ve birlikte çalıştığı liderlerin ona hak ettiği ilgi ve alakayı göstermeyişine dayanamaz. Yalnız değilsiniz, bu duygunun neden kaynaklandığını netleştireceğiz ve farklı türdeki şirketlerde yükselmenin anahtarlarını sizlere sunacağız.

Neden Bu Eğitime Katılmalısınız?

Kurumsal başarılara ulaşmak için açık, anlaşılabilir ve ölçülebilir hedeflerin belirlenmesi gerekmektedir. Kariyerde hedef belirlemek, bu hedefe ulaşmak ve kurumsal dünyada nasıl yükseleceğinizi anlayabilmeniz için bu eğitime katılmanız faydalıdır. Bunun için öncelikle kurumsal yapıyı ve dinamiklerini anlamanız gerekiyor.

İş yerinde yükselmek, geleceğe yönelik kariyer planları yapmak, bu doğrultuda emek veren ve işini sahiplenen herkesin en büyük hakkıdır. Fakat bu her zaman hayalini kurduğumuz şekilde gerçekleşmeyebilir. Yöneticiyle ya da iş arkadaşlarıyla yaşanan sıkıntılar, iş kaynaklı problemler ya da başka spesifik nedenler kariyer yolunu sekteye uğratabilir.

Bu eğitime katılarak kurumsal dinamikleri anlama, organizasyon içinde yükselmenin yapı taşları, yaşanacak sorunlar ve gerçekliklerle ile yüzleşerek nerede olacağımızı konumlandırmayı sindirmiş olacağız.

Bu Eğitimde Öğrenecekleriniz

Kurumsal yapıyı anlamak.

Kurumsal dinamikleri anlamak.

Kurumsal organizasyonlarda yükselmenin yapı taşları.

Kendimizle yüzleşmek.

Kendimizi kurum hiyerarşisi içinde konumlandırmak.

Öncelikleri anlamak.

Konfor alanımızı esnetmek.

Bu Programa Katılım İçin Ön Koşul

Bu eğitime katılım için herhangi bir ön koşul gerekmemektedir.

Kimler Katılmalı?

Kurumsal şirketlerde çalışan ve nispeten daha hızlı yükselmek isteyen herkes.

Sertifikasyon

Programı başarıyla tamamladıktan sonra, Projera Eğitim Katılım Sertifikası alacaksınız.

Kurumsal Dünyada Yükselmek - PROJERA

Eğitim Konuları

Kurumsal Yapı

Kurumsal Dinamikler

Konfor Alanı

Öncelikler

Performans

Kariyer Planı

Hedef Belirleme

Kariyerde Amaç

Kariyerde Kurallar

Kariyerde Prensipler

Strateji

Taktik

Eğitmen

Dinçer Özturan

Dinçer Özturan

Türkiye’nin önde gelen kurumsal dönüşüm tasarım danışmanlarından birisidir. Stratejik yönetimden, operasyonel süreçlere, geleneksel yaklaşım ile yalın & çevik felsefeyi etkin biçimde harmanlaması ile tanınır. Derin insan ve örgütsel davranış odağı ve güncel teknoloji bilgi ve tecrübesi, dijital dönüşüm programlarının yüksek performans ekipleri ile güçlendirilmesinde fark yaratır.

Neden PROJERA?

projera

Bu eğitimlerin içeriği ve sunumu, çevik çalışma sistemleri konusunda 16 yılı aşan piyasa tecrübesine sahip danışmanlarımızın özgün tecrübeleri, 15 yıldır Türkiye’de kendi sektöründe lider kurumlara verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinin bize kazandırdığı geniş kurumsal gerçeklik yelpazesi harmanlanarak tasarlanmıştır.

Referanslarımız

Çalışma hayatınızda performansınızla hakkettiğiniz kademelere yükselmek için bu eğitime katılın