ANA SAYFA HAKKIMIZDA+ EĞİTİM+ DANIŞMANLIK+ BLOG İLETİŞİM ENGLISH

EĞİTİM

Eğitimlerimizi, standart eğitim yaklaşımı haricinde kişi ve kurumların ihtiyacına özel tasarlıyoruz. Katılımcıyı da eğitime dahil eden yenilikçi ve sürükleyici tutumu destekliyoruz. Bizi tatmin eden eğitimi vermiş olmak değil, sonrasında eğitimin nasıl işe yaradığını gözlemlemek.

Projera ailesi olarak 20 yılı aşan piyasa tecrübesine sahip danışmanlarımız ile 15 yıldır Türkiye’de kendi sektöründe lider kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. Eğitim hizmetlerimizi tasarlarken hem danışmanlarımızın özgün tecrübelerini, hem de yılllara yayılan danışmanlık çalışmalarımızdan elde ettiğimiz geniş kurumsal gerçeklik yelpazesini uluslararası standartlar ile harmanlıyoruz. Eğitimlerimiz her zaman alternatiflere nazaran daha gerçek, daha uygulamaya yönelik ve daha pratiktir. Tüm eğitimlerimizi geleneksel yaklaşımla yalın/çevik yaklaşımın hibrit kullanıldığı bir ortamın varolacağı kabulü ile tasar; katılımcıları her iki ortama da hazırlarız.
2022 Eğitim Kataloğu

Yalın ve Çevik Eğitimler

3 GÜN

Agile ve Scrum Eğitimi

Scrum, kompleks ortamlarda değer yaratmanın, kompleks problemleri çözmenin, kompleks ürünler geliştirmenin en iyi yollarından birisidir. Bilinmezler içindeyken öngörülebilirliği ve istikrarı, değişime adaptasyonu ve dinamizmi doğru bir dengeye getirmekte Scrum'ın üstüne yoktur.

İNCELE
3 GÜN

Agile ve Kanban Eğitimi

Kanban, bir süreç boyunca ilerleyerek gerçekleşen işleri yönetmek için görsel bir sistemdir. Kanban, hem süreci (iş akışını) hem de bu süreçten geçen fiili işi bir arada görselleştirir. Kanban'ın amacı, süreçteki olası darboğazları görünür kılarak, işin optimum hızda, optimum verimde ve kalitede maliyet etkin bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Çeviklik odaklı dünyada Scrum çalışma sisteminin bir alternatifi olarak yorumlanmış ve her türlü işin optimize edilmesi için kullanılan bir çalışma sistemine dönüşmüştür. Önceleri Scrum çalışma sisteminin gerekleri karşılanamadığında başvurulan bir yöntem olarak görülürken, günümüzde koşullara göre başlı başına değer yaratan ve hatta Scrum ile birlikte kullanılması gereken bir metod olarak değerlendirilmektedir.

İNCELE
2 GÜN

Scrum Master Eğitimi

Scrum Master, Scrum çalışma sisteminin organizasyon ve ekip üyeleri tarafından benimsenmesinden sorumludur. Bunu hem Scrum ekibi, hem de organizasyon içindeki tüm paydaşların Scrum teorisini ve pratiklerini anlamasına yardımcı olarak yapar.

İNCELE
2 GÜN

Kanban Master Eğitimi

Kanban Master, Kanban çalışma sisteminin organizasyon ve ekip nazarında benimsenmesinden sorumludur. Bunu hem Kanban ekibi, hem de organizasyon içindeki tüm paydaşların yalın ve çevik çalışma yaklaşımını ve uygulamalarını anlamasına yardımcı olarak yapar.

İNCELE
2 GÜN

Agile Koçluk Eğitimi

Çeviklik koçu bir ekip veya kurum bünyesinde çeviklik odaklı süreç ve çalışma sistemlerinin öğrenilmesi, yaygınlaştırılması ve etkili biçimde uygulanmasından sorumludur.

İNCELE

İş Analizi Eğitimleri

Proje Yönetimi Eğitimleri

Ürün Yönetimi Eğitimleri

Yetkinlik Derinleştirme Eğitimleri