ANA SAYFA HAKKIMIZDA+ EĞİTİM+ DANIŞMANLIK+ BLOG İLETİŞİM ENGLISH

PROJERA neler yapar?PROJERA, 2008 yılında kurulmuş, şirketlerin çevikliğini arttırma odağında uzmanlaşmış bir danışmanlık ve eğitim şirketidir. 14 yıllık deneyimi süresince bankacılık, telekomünikasyon, medya, teknoloji, sigorta, e-ticaret, hızlı tüketim, sanayi ve üretim gibi bir çok farklı sektördeki müşterilerinde başarılı Agile dönüşüm projelerine imza atmıştır. Ülkemizde Agile kültürün yaygınlaşmasına öncülük etmeye devam etmektedir.

PROJERA bunların yanında danışmanlığını yaptığı firmalara ve bu firmalardaki tüm rol ve sorumluluktaki kişilerin, kişisel, takım ve organizasyonel gelişimini dert edinir.

SDLC olgunluğundan yönetim becerilerinin gelişmesi ve şirket stratejileri de PROJERA'nın odak alanlarıdır.

Fayda ve değer yaratmaya odaklı olarak yapılan tüm çalışmalar beraber çalıştığımız kurumlar ile işbirliği içinde yürütülür, asla sadece bir bölümün iyileşmesi ve performansını artırması PROJERA için yeterli değildir. Sürekli gelişim ve iyileştirme, yalın düşünce ve agile çerçevelerin haricinde özel olarak kurumlara göre tasarlanan gelişim-iyileştirme-olgunlaştırma programlarını ve belirli frekanslarda kontroller ile yol haritasının çıkarılması da dert edindiği konular arasındadır.

Bunların yanında yazılım, proje yönetimi, iş analizi, liderlik gibi konularda uluslararası standartlara göre verilen eğitimler ve çalışmalar da PROJERA'nın uzmanlık alanlarıdır.

Bu çalışmalar, PROJERA çalışanlarının geçmiş sektörel tecrübeleri, yöneticilik ve dikey farklı uzmanlıkları ile çok çeşitli perspektiften bakarak yapmaları sayesinde farklılaşmaktadır.

- MİSYONUMUZ -

"Gizli potansiyeli bulur, performansa dönüştürmek için çözümler yaratırız."

DEĞERLERİMİZ

Müşteriler

Çalışanlar

Dürüstlük

İletişimde Şeffaflık

Sürekli İyileşme

Basitlik

Yüksek Kalite

Görsel Uyum ve Zenginlik

Profesyonel Görünüm

Kendine Güven

Azim

Çalışma

REFERANSLARIMIZ