ANA SAYFA HAKKIMIZDA+ EĞİTİM+ DANIŞMANLIK+ BLOG İLETİŞİM

"Başarılı bir takımın pek çok elleri vardır"

Dinçer ÖZTURAN

Enterprise Transformation Expert
& Agile Coach | CEO

İpek SİLAH ÖZTURAN

Senior Partner

Kamil KARATAŞ

Enterprise Transformation Expert
& Agile Coach | Partner

Ayşen AKÇA

Enterprise Transformation Expert
& Agile Coach | Partner

Fatoş ALİKILIÇ

Enterprise Transformation Expert
& Agile Coach | Director

Özgü ERTAN

Enterprise Transformation Expert
& Agile Coach | Division Head

Engin DENİZ

Enterprise Transformation Expert
& Agile Coach | Division Head

Gizem GENÇ ÇAĞLA

Enterprise Transformation Expert
& Agile Coach | Manager

İrem Buse ERDEN

Coordinator

Ayşegül SİLAH

Specialist

Burçak SÜTÇÜ

Assistant
Dinçer ÖZTURAN

Türkiye’nin en önde gelen kurumsal çevik dönüşüm tasarım danışmanlarından birisidir. Stratejik yönetimden, operasyonel süreçlere, geleneksel yaklaşım ile yalın & çevik felsefeyi etkin biçimde harmanlaması ile tanınır. Derin insan ve örgütsel davranış odağı ve zengin IT bilgi ve tecrübesi, dijital dönüşüm programlarının yüksek performans ekipleri ile güçlendirilmesinde fark yaratır.

Kamil KARATAŞ

İş Zekası, Büyük Veri, Makine Öğrenmesi gibi alanları merkez alan derin tecrübesi sayesinde, kurumsal dönüşümü bütünsel görme ve değişimin etkilerini hızlıca analiz etme becerisi kazanmıştır. Çevik yaklaşımı, iş yaşamının bütününe, tüm süreç ve çalışmalara yaymak üzere kendine has bir stili vardır. İnovasyon, iş değeri yorumlama , değer temelli teslimat ve ürün sahipliği özel uzmanlık alanlarıdır.

Ayşen AKÇA

Üretimden, telekoma, sigortacılıktan, teknolojiye uzanan farklı sektörlerde, farklı fonksiyonlar için büyük dijitalleşme projelerinde görev alarak, birçok dönüşümün vazgeçilmez parçalarından birisi olmuştur. Aynı amaç ve hedef etrafında tüm paydaşları örgütleyebilme becerisi ile tanınır. Kurumun dönüşümü ile insanın dönüşümü arasında kurduğu özgün bağları kullanarak dönüşümü sağlamlaştırır. Yetkinlik modelleme ve gelişim programlarının yapılandırılmasında uzmanlaşmıştır.

Fatoş ALİKILIÇ

16 yılı aşan profesyonel kariyerinde Finans, Bankacılık, Sigortacılık ve Sağlık gibi farklı sektörlerde Uygulama Destek, İş Analistliği, IT Proje Yöneticiliği, Çevik Koç ve Proje Yönetimi Danışmalığı görevlerinde bulunmuştur. Bu süreçte yurt içi ve yurt dışı bir çok projenin yönetiminde görev almıştır. Profesyonel kariyerine ek olarak Business Agility Turkey üyesi ve gönüllüsüdür. Hastane, Sigorta, Finans, Üretim ve Teknoloji, gibi alanlarda birçok şirkette Business ve IT ilişkili proje ve organizasyon seviyesinde Agile dönüşüm çalışmalarında Agile Koç ve Dönüşüm Lideri olarak görev almıştır.

Özgü ERTAN

Bankacılık ve Sigortacılık sektöründe, hem Bilgi Teknolojileri, hem de Pazarlama/Ürün Yönetimi birimlerindeki uzun yöneticilik kariyeri ile dönüşümü bütünsel görme ve değişimin etkilerini analiz etme becerisi kazanmıştır. Uluslararası proje deneyimi, değişim liderliğinde bakış açısını genişletmiştir. Yüksek disiplini, ekibe verdiği enerji, gelişime verdiği değer ile çalıştığı projelerde fark yaratır.

Engin DENİZ

Akademik çalışmalarının yanı sıra Tüketici Elektroniği, Savunma Sanayi ve Finans sektörlerinde 15 yılı aşkın süredir görev alarak, proje yönetiminin her alanında kazandığı ulusal ve uluslararası deneyimleri yüksek iletişim yetkinliği sayesinde çalıştığı ekiplere kolayca aktarabilmektedir. Dönüşüm projeleri ve strateji planlama konuları uzmanlık alanıdır. Verimlilik, etkinlik ve yeteneğin doğru yönlendirilmesi alanlarında fark yaratır. Müşteri beklentilerinin yönetilmesine önem verir. ​

Gizem GENÇ ÇAĞLA

Görev aldığı farklı konulardaki küresel dağıtık projeler sayesinde, başarılı ve başarısız uygulamaları uluslararası boyutta deneyimle fırsatı bulmuş, kültürel faktörlerin performansa etkilerini içselleştirmiştir. Yazılım, e-ticaret, bankacılık ve finans sektörlerinde 10 yılı aşkın süre görev aldığı analist rolleri ile geliştirme süreçlerini uçtan uca deneyimlemiştir. Uluslararası iş analizi uygulamaları ve koçluğu özel yetkinlik alanıdır. Proje ve iş süreçlerinde çevik yöntemlerin uygulanmasına birçok defa liderlik etmiştir.

İletişim

+90 545 597 2032
 info@projera.com

Adres

Küçükbakkalköy Mah.
Selvili Sok. No: 4/48
Ataşehir İstanbul Türkiye
PROJERA © 2021 Tüm hakları saklıdır.